PRACA - Korczowa Dolina Szuka Pracownika

Jesteś tutaj

PRACA NA STANOWISKU: Technik Utrzymania Obiektu

Miejsce pracy: Centrum Handlu i Magazynowania Korczowa Dolina, Młyny 90, 37-552 Młyny

Zakres obowiązków:
· rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,

· bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych,

· wykonywanie drobnych prac montażowych elektroenergetycznych i hydraulicznych,

· utrzymanie w właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń,

· pozostawanie w dyspozycji na wypadek awarii oraz usuwanie awarii,

· raportowanie do systemu kontrolek wszystkich wykonanych zleceń.

Wymagania:

· preferowane wykształcenie kierunkowe : elektryczne, mechaniczne lub pokrewne,

· posiadanie uprawnień SEP – E- grupy I (do 1 KV), II, III

· doświadczenie w montażu i konserwacji instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, będzie dodatkowym atutem (opcjonalnie),

· doświadczenie w montażu i konserwacji klimatyzacji i wentylacji ,będzie dodatkowym atutem (opcjonalnie),

· znajomość zagadnień z dziedziny automatyki będzie dodatkowym atutem (opcjonalnie),

· umiejętności pracy w zespole,

· znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office,

· znajomość obsługi systemu BMS.

Oferujemy:

· umowę o pracę na pełny etat,

· niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon,

· możliwość rozwoju zawodowego,

· atrakcyjne wynagrodzenie.

CV oraz list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r. Dz.U.133/1997 poz. 883) prosimy kierować na adres e-mail: ad_t@interia.pl tel. 697 411 525 Izabela Tomaszewska

regionalna izba gospodarcza w przemyślu