Praca

Jesteś tutaj

PRACA NA STANOWISKU: Technik Utrzymania Obiektu

Miejsce pracy: Centrum Handlu i Magazynowania Korczowa Dolina, Młyny 90, 37-552 Młyny

Zakres obowiązków:

·         rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,

·         bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych,

·         wykonywanie drobnych prac montażowych elektroenergetycznych i hydraulicznych,

·         utrzymanie w właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń,

·         pozostawanie w dyspozycji na wypadek awarii oraz usuwanie awarii,

·         raportowanie do systemu kontrolek wszystkich wykonanych zleceń.

Wymagania:

·         preferowane wykształcenie kierunkowe : elektryczne, mechaniczne lub pokrewne,

·         posiadanie uprawnień SEP – E- grupy I (do 1 KV), II, III (opcjonalnie),

·         doświadczenie w montażu i konserwacji instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, będzie dodatkowym atutem (opcjonalnie),

·         doświadczenie w montażu i konserwacji klimatyzacji i wentylacji ,będzie dodatkowym atutem (opcjonalnie),

·         znajomość zagadnień z dziedziny automatyki będzie dodatkowym atutem (opcjonalnie),

·         umiejętności pracy w zespole,

·         znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office,

·         znajomość obsługi systemu BMS.

Oferujemy:

·         umowę o pracę na pełny etat,

·         niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon,

·         możliwość rozwoju zawodowego,

·         atrakcyjne wynagrodzenie.

CV oraz list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r. Dz.U.133/1997 poz. 883) prosimy kierować na adres e-mail: mbarczak@korczowadolina.pl

PRACA DLA STANOWISKU: Specjalista ds. najmu

·         opracowywanie i wdrażanie strategii w zakresie wynajmu

·         aktywne i kreatywne poszukiwanie najemców nieruchomości (powierzchnie handlowo - usługowe, biurowe, magazynowe, logistyczne)

·         profesjonalna prezentacja obiektów i lokali

·         przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji biznesowych

·         nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami

·         przygotowywanie raportów i analiz

 Wymagania:

·         Wykształcenie średnie lub wyższe

·         min. 2 letnie doświadczenie – preferowane w branży nieruchomości

·         Umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Orientacja zadaniowa

·         Mile widziana znajomość j. ukraińskiego

·         Gotowość do podróży służbowych

·         Znajomość pakietu MS Office

·         Znajomość rynku nieruchomości

·         Znajomość języka angielskiego

·         Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·         Możliwość rozwoju zawodowego

·         Atrakcyjne warunki zatrudnienia

·         Narzędzia potrzebne do wykonywania powierzonych zadań

CV oraz list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r. Dz.U.133/1997 poz. 883) prosimy kierować na adres e-mail: mbarczak@korczowadolina.pl